środa, 8 lutego 2012

Zyciorys Harrego,Liama,Louisa,Nialla i Zayna


Harry Edward Milward Styles urodził się 1 lutego 1994 w Holmes Chapel, Cheshire, Wielka Brytania. Jest uczniem Holmes Chapel Comprehensive School. Ma 178 cm wzrostu i zielone oczy. Styles był wokalistą w zespole White Eskimo w składzie: gitarzysta Haydn Morris, basista Nick Clough i perkusista Will Sweeney. Podczas przesłuchania Hazza dostał dwie pozytywne opinie z trzech, ponieważ trzeci z jurorów Louis Walsh miał wątpliwości co do tego czy Harry da sobie radę z karierą muzyczną, lecz dostał się do bootcamp.
Liam James Payne urodził się 29 sierpnia 1993 w Wolverhampton, West Midlands, Wielka Brytania. Jest studentem City of Wolverhampton College. Ma 178 cm wzrostu i ciemnobrązowe oczy. Liam brał udział w przesłuchaniach do V edycji X Factor gdy miał 14 lat (2008 rok), lecz odpadł na etapie w domu Cowell'a gdyż ten uważał że Payne jest jeszcze za młody i kazał mu wrócić w ciągu dwóch lat. Gdy powrócił na przesłuchaniu poszło mu tak dobrze, że otrzymał owacje na stojąco od publiczności, Simon'a Cowell'a i Cheryl Cole. Obecnie jest związany z Danielle Peazer.
Louis William Tomlinson urodził się 24 grudnia 1991 w Doncaster, South Yorkshire, Wielka Brytania. Jest studentem Hall Cross School, a wcześniej uczęszczał do School Hayfield. Ma 175 cm wzrostu i niebiesko-zielone oczy. Na przesłuchaniu do X Factor'a dostał same pozytywne komentarze od wszystkich trzech jurorów. Obecnie istnieją plotki, że Tomlinson spotyka się z Eleanor Calder.
Niall James Horan urodził się 13 września 1993 w Mullingar, Hrabstwo Westmeath, Irlandia. Był uczniem Coláiste Mhuire, chłopców CBS szkoły średniej. Ma 171 cm wzrostu i niebieskie oczy. Podczas przesłuchania Horan dostał różne komentarze od jurorów, lecz Louis Walsh zachwycił się jego występem. Niall gra na gitarze.
Zayn Javadd Malik urodził się 12 stycznia 1993 w West Lane Baildon, Bradford, Wielka Brytania. Ma pakistańskie pochodzenie. Jest uczniem Tong High School. Ma 175 cm wzrostu i jasnobrązowe oczy. Malik w bootcamp stał się nerwowy, gdy okazało się że ma zatańczyć zaszył się za kulisami i nie chciał wystąpić, przyczyniając się tym do eliminacji. Cowell zauważył to i przekonał go jakoś do wyjścia na scenę. Zayn spotykał się z Rebeccą Ferguson. Ich związek wywoływał kontrowersje z powodu dośc dużej różnicy wieku, więc postanowili to zakończyć po 4 miesiącach.
Kilka zespołowych fotek:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz